Şık, çevre dostu, sağlıklı, dayanıklı olmasının yanında montajı, sökülmesi, bakımı ve temizlenmesi kolay bir malzeme arıyorsanız, %100 doğal malzemeden üretilen Karo Deck tam size göre.

Yüksek yoğunluklu polietilen plastik üzerine paslanmaz çelik vidalar ile monte edilen Karo Deck’in bu özel plastiği, ıslak zeminlerde ahşabın altında su birikimini engelleyerek diğer plastiklerde yaşanılan sıkıntıların önüne geçer.

Özel üretilmiş klips sistemi sayesinde montaj maliyeti düşük ve pratiktir. Size zaman kazandırır; tozlanma, kirlenme ve başkalarını rahatsız etme gibi sorunlardan kurtarır. Takıldığı kadar hızlı ve pratik sökülebilmesi, olası bir ev değiştirmeniz durumunda Karo Deck’lerinizi kolayca yeni evinize taşımanıza imkân sağlar.

Karo Deck; havuz kenarlarından balkonlara, teraslardan bahçelere, yürüyüş yollarından avlulara, saunalardan spa’lara, kafe-barlardan restoranlara oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Her türlü hava koşullarında sorunsuzca kullanılabilmesi, stabil form yapısı ve pürüzsüzlüğüyle Karo Deck’ler işyerinize veya evinize güvenilir, şık yaşam alanları sunuyor.