BİZ KİMİZ 

1992 yılında yaptığı işte en iyi olmayı hedefleyerek yola çıkan EMPA PARKE 30 yılı geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyor.

  • EMPA PARKE Ahşap Yer Döşemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1992 yılında Ankara’da kurulmuştur.

  • Kurulduğu ilk günden itibaren, üst segment ürün ve hizmet anlayışına odaklanan,Empa Parke geride bıraktığı 30 yılda birçok seçkin projenin içinde yer almış, sahip olduğu üstün malzeme bilgisi ve hizmet anlayışıyla özellikle mimari büroların tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Empa Parke için yüksek ticari ahlak ve müşteri memnuniyeti herşeyin önünde gelir.

  • Empa Parke, küçük veya büyük ayrımı yapmaksızın her işe aynı ciddiyetle yaklaşır, öncelikli olarak projeye hakim olmayı ve müşteriyi doğru anlamayı hedefler. Sahip olduğu bilgi ve deneyimi, mühendislik ve mimarlık disiplinlerine bağlı kalarak optimal bakış açısıyla ortaya koyar.

  • Empa Parke; hızlı, dinamik fakat her zaman kontrollüdür. Sağlamlık ve estetiğin doğru fiyatla, bir araya getirilmesini hedefler. Müşteri memnuniyetine bütünsel yaklaşır. Süreçteki tüm merhalelerde mutlak başarıyı hedefler. Müşteri memnuniyetiyle, kendi itibarının paralel hareket ettiğini bilir.Empa Parke meraklıdır, gözlemcidir, araştırmacıdır ve üretkendir. Hep daha ileriye gitmek isteyendir. Empa Parke’nin üstün malzeme ve işçilik bilgisinin mukayese edilebileceği firma sayısı sınırlıdır. Çünkü; Empa Parke, geride bıraktığı 30 yılda dünyanın birçok önemli markasının parkelerini, tutkallarını, cilalarını ve boyalarını kullanmış tüm bunları kullanırken edindiği bilgi ve deneyimleri kendi süzgecinden geçirmiş, en zor coğrafyalarda uygulamalarda bulunmuş, birçok restorasyon ve renovasyon uygulamaları yapmıştır. Empa Parke, nice 30. yaşlarını kutlamayı hedefleyen, güvenebileceğiniz, konusunda uzman bir şirkettir.

IMG_2262.PNG